Zelené riešenia na mieru od lídra v arboristike a krajinnej architektúre - zares spol. s.r.o.

The Future is Green

Objavte svet profesionálnych záhradníckych riešení s nami : od arboristických prác, cez sadové úpravy, závlahové systémy až po výnimočné zelené steny a strechy.

Pozrite si naše projekty
Naši partneri
O nás

Spoločnosť zares je rodinná záhradnícka firma založená v roku 1991 v Bratislave. Od založenia v máji roku 1991 prešla firma dynamickým vývojom trhu záhradníckych služieb, premenou podnikateľského prostredia i formovaním a zvyšovaním nárokov klienta. V priebehu rokov sa spoločnosť zares vypracovala na lídra v oblasti záhradníckych služieb na Slovensku.

Sme hrdí že sme mali možnosť ako prví priniesť na Slovensko inovácie ako zelené strechy, zelené steny a podieľať sa tak na formovaní slovenského záhradníctva. Momentálne ponúkame širokú škálu služieb vrátane projekčnej prípravy, sadových úprav, arboristiky, závlahových systémov, údržby zelene, realizácií zelených striech a zelených stien. Viac ako 30 ročná tradícia a bohaté skúsenosti sú zárukou kvality a profesionálnej práce.

Spoznajte nás
Projekty

Vybrané projekty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut al.

Pozrite si všetky projekty