O nás

The Future is Green

Ponúkame širokú škálu služieb vrátane projekčnej prípravy, sadových úprav, údržby zelene či závlahových systémov. Viac ako 100 zamestnancov v spolupráci s jedinečným technickým vybavením každodenne poskytuje klientom služby na najvyššej možnej úrovni.

Kto sme?

Spoločnosť zares je rodinná záhradnícka firma založená v roku 1991 v Bratislave. Od založenia prešla firma dynamickým vývojom trhu záhradníckych služieb, premenou podnikateľského prostredia i formovaním a zvyšovaním nárokov klienta. V priebehu rokov sa spoločnosť zares vypracovala na lídra v oblasti záhradníckych služieb na Slovensku.

Sme hrdí že, sme mali možnosť ako prví priniesť na Slovensko inovácie ako zelené strechy, zelené steny a podieľať sa tak na formovaní slovenkého záhradníctva. Momentálne ponúkame širokú škálu služieb vrátane projekčnej prípravy, sadových úprav, arboristiky, závlahových systémov, údržby zelene, realizácií zelených striech a zelených stien. Viac ako 30 ročná tradícia a bohaté skúsenosti sú zárukou kvality a profesionálnej práce.

spoznajte nás

Náš tím

Ing. Martin Mikulaj

Konateľ

Ing. Ľuboš Závodný

Vedúci pre kvalitu a kalkulácie

Ing. Katarína Čárska

Záhradná architektka

Dipl.-Ing. Dominika Čerepkaiová

Záhradná architektka

Ing. Veronika Trnková

Záhradná architektka

Richard Vráblik

Vedúci prevádzky

Katarína Pechová

Office

Katarína Studeníková

Office

Alex Adame

Koordinácia údržby zelene pre mesto Bratislava
Projekty

Vybrané projekty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut al.

Pozrite si všetky projekty