služby

Závlahové systémy

Závlahové systémy

Závlaha je dôležitou súčasťou zelených plôch a záhrad. Spoločnosť zares, spol. s r.o. za viac ako 30 rokov realizovala stovky závlahových systémov od najmenších záhrad až po najväčšie objekty.

Naša spoločnosť ponúka širokú škálu závlahových systémov a technológií, ktoré sú navrhnuté tak, aby plne vyhovovali potrebám našich zákazníkov vrátane špecifických projektov ako sú závlahy pre vonkajšie a vnútorné zelené steny, okrasné jazierka a fontány.

Medzi naše obľubené patrí napríklad fontána Digital Park Bratislava. Pri realizácií závlahových systémov dbáme najmä na kvalitu, práve preto spolupracujeme len s poprednými výrobcami závlahových systémov vo svojom odvetví ako sú značky HUNTER, TORO, RAINBIRD a iné.

Naši partneri

Máte záujem sa dozvedieť viac?

Máte záujem alebo potrebujete viac informácií? Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Radi vám poradíme a pomôžeme s výberom ideálneho riešenia pre váš projekt.

PreČo si vybrať náS?

Úspora času a vody: Naše systémy sú navrhnuté tak, aby minimalizovali plytvanie vodou a optimalizovali jej distribúciu, a zároveň vám ušetrili čas.

Automatizácia: Vďaka moderným technológiám môžete naplánovať zavlažovanie, nastaviť intenzitu a frekvenciu podľa potrieb vašich rastlín.