služby

Presádzanie stromov

Presádzanie stromov

V roku 2023 sme v našej spoločnosti dosiahli významný míľnik zakúpením najväčšieho presádzacieho stroja na Slovensku a v okolitých krajinách, Tree Spade Dutchmann 90. Tento stroj, vyrobený v Kanade, má výnimočné technické parametre: priemer balu 235 cm s hmotnosťou okolo 7000 kg, obvod kmeňa presádzaného stromu do 90 cm a celková hmotnosť stroja približne 40 000 kg.

S hrdosťou pokračujeme v tradícii prinášania inovatívnych riešení na slovenský trh, ako sme to urobili s uvedením zelených striech a stien, a veríme, že tento stroj prinesie zvýšenie záchrany stromov a bude prospešný pre naše životné prostredie.

Naši partneri

Máte záujem sa dozvedieť viac?

Máte záujem alebo potrebujete viac informácií? Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Radi vám poradíme a pomôžeme s výberom ideálneho riešenia pre váš projekt.

PreČo si vybrať náS?

Ochrana Stromov: Tento stroj umožňuje presádzanie stromov bez potreby ich vyrúbania, čím prispieva k zachovaniu zelene a ekologickému blahu.

Technologické Inovácie: Dutchmann 90, ako najnovší prírastok do nášho technologického parku, predstavuje špičkovú inováciu v oblasti presádzania stromov.