služby

Zelené steny

Zelené steny

Zelené steny sú dokonalým doplnkom interiéru či exteriéru budov. Sme radi, že prvé zelené steny na Slovensku vznikli pracou naších zamestnancov. Za posledne dve desaťročia sme nazbierali množstvo skúseností pri realizáciach interiérových či exteriérových zelených stien.

Mimoriadne si ceníme spoluprácu so svetovo uznávaným architektom Patrickom Blacom na interiérových stenách pre J&T banku v Bratislave a Košiciach. V spolupráci s našim holandským partnerom a lídrom na trhu so zelenými stenami SEMPERGREEN sme mali možnosť realizovať množstvo zelených stien vrátane našej najväčšej exteriérovej zelenej steny v spoločnosti KJG Bratislava.

Naši partneri

Máte záujem sa dozvedieť viac?

Máte záujem alebo potrebujete viac informácií? Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Radi vám poradíme a pomôžeme s výberom ideálneho riešenia pre váš projekt.

PreČo si vybrať náS?

Podpora Biodiverzity: V mestskom prostredí prispievajú k tvorbe mikrohabitatu pre rôzne druhy hmyzu a vtákov, čím zvyšujú biodiverzitu.

Estetický Pôvab: Zelené steny poskytujú vizuálnu krásu a pridávajú unikátny charakter akémukoľvek priestoru, či už interiéru alebo exteriéru.