služby

Údržba zelene

Údržba zelene

Spoločnosť zares, spol. s r.o., známa v minulosti ako Carniherba, je dlhoročným partnerom Hlavného mesta SR Bratislavy a mnohých z jeho 17 mestských častí v oblasti údržby zelene a sadových úprav. Spravujeme celkový objem viac ako 2.700.000 m² zelených plôch, vrátane prestížnych lokalít ako Horský park a Námestie slobody.

Túto činnosť vykonávame viac ako 28 rokov, čo odráža náš silný záväzok a technické vybavenie. Okrem toho poskytujeme starostlivosť o zeleň pre mnoho klientov zo súkromného sektora a pre významné verejne prístupné objekty ako Baroková záhrada a areál Bratislavského hradu, Nenocnica Bory, Einpark Einsteinová, a ďalšie. S úctou sa staráme aj o súkromné záhrady s celkovou rozlohou viac ako 95 000 m².

Naši partneri

Máte záujem sa dozvedieť viac?

Máte záujem alebo potrebujete viac informácií? Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Radi vám poradíme a pomôžeme s výberom ideálneho riešenia pre váš projekt.

PreČo si vybrať náS?

Rozsiahla Plocha: S viac ako 2.7 miliónmi m² spravovaných zelených plôch máme skúsenosti s údržbou rôznych typov terénov a záhrad.

Komplexná Starostlivosť: Ponúkame komplexné služby údržby zelene, od verejných priestorov až po súkromné záhrady, vďaka čomu sme schopní pokryť široké spektrum potrieb našich klientov.